Krerët e FVK-së marrin pjesë në kongresin e FIVB-së dhe Asamblesë Gjenerale të CEV-it

FVK
0 0
Read Time24 Second
Presidenti i Federatës së Volejbollit të Kosovës (FVK), Bahri Gjinovci dhe sekretari i përgjithshëm, Valon Nikqi, po qëndrojnë në Arnhem të Holandës, ku do të marrin pjesë fillimisht në asamblenë gjenerale të CEV-it, të enjten, më 22 shtator. Ndërsa, nga data 23 shtator deri më 25, ata do të jenë prezent në punimet e kongresit të 38 të FIVB-së ku, ndër të tjera, do të fillojë edhe faza finale e Kampionatit Botëror në volejboll për femra.
May be an image of 7 people and people standing
May be an image of 3 people, people standing and indoor

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Adriatik Kajtazi emërohet asistent-trajner i klubit zvicëran, Volley Schönenwerd

25 shtator, 2022 – Ish-volejbollisti i Pejës, si dhe një prej lojtarëve më të mirë në kampionatin kosovar, Adriatik Kajtazi është emëruar asistent-trajner i klubit të volejbollit prestigjioz zvicëra, Volley Schönenwerd. Kajtazi ishte pjesë e Pejës por në të kaluarën ka luajtur në Katar dhe Shqipëri, Zvicër, Maqedoni dhe vende […]