Superliga A, meshkujt: Rezultatet dhe renditja tabelare pas xhiros së katërt

FVK
0 0
Read Time21 Second

6 mars, 2022 – Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e javës së katërt në Superligën A, meshkujt. Golden Eagle Theranda ka mposhtur bindshëm si mysafire Skenderbeun me rezultat 3-0, ndërsa fitore të vështirë arriti Ferizaj si nikoqir i Lubotenit me rezultat 3-2. Në përballjen tjetër, Peja triumfoi kundër Dritës për të mbetur në vendin e parë në tabelë. Rezultatet e plota dhe renditja tabelare pas xhiros së katërt.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Superliga A, femrat: Rezultatet dhe renditjet tabelare pas javës së katërt

6 mars, 2022 – Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e parapara në program për xhiron e katërt në Superligën A, femrat, të Kosovës në volejboll. Liderja e tabelës, Drita ka vazhduar me formën impresive duke mposhtur 3-0 M. Technologien në përballjen që u zhvillua në Gjilan. Në hap me ekipin […]