JAVA E DYTË E SUPERLIGËS

FVK
0 0
Read Time23 Second

Nesër dhe pasnesër luhen ndeshjet e javës së dytë të Superligës në të dy konkurencat. Në konkurencen e femrave ndeshja kryesore do të luhet në Skenderaj në mes të nikoqirit dhe Dritës nga Gjilani, ndërsa në konkurencen e meshkujve si ndeshje derbi e kësaj javë cilësohet ajo në mes të Prishtina Volley dhe Therandës.
Të bashkangjitur mund ti gjeni terminet e të gjitha ndeshjeve të Superligës në të dy konkurencat.
#federataevolejbollitekosovës #superligaekosovës? #javaedytë #volejboll #volleyball #kosovo #kosova

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

TAKOHEN KRERËT E FEDERATAVE TË KOSOVËS DHE SHQIPËRISË

Krerët e Federatës së Volejbollit të Kosovës dhe Shqipërisë janë takuar mbrëmë në një darkë pune. FVK në këtë takim u përfaqësua nga kryetari Abedin Ibrahini, nënkryetarja Mimoza Shkodra-Bislimi dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi. FSHV u përfaqësua nga presidenti Erlind Pëllumbi, zv.presidenti Dashamir Brari dhe sekretari i përgjithshëm Albens […]