MBYLLET ME SUKSES KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U18

FVK
0 0
Read Time27 Second
Sot është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U18 M/F. Pas pjesëmarrjes së 27 ekipeve, 21 në kategorinë e femrave dhe 6 në kategorinë e meshkujve u arritën këto këto rezultate:
Femrat:
🥇Melirona Abdullahu & Yllka Jashari (Kastrioti)
🥈Amela Llugaliu & Erëza Rushiti (M-Technologie)
🥉Eriona Shaqiri & Margarita Bojniku (Prishtina Elite)
Meshkujt:
🥇Endi Zejna & Edon Ibrahimi (Luboteni)
🥈Eron Murseli & Erion Bajrami (Drita)
🥉Yll Salihu & Enes Shabani (Prishtina)
Faleminderit

Spirit of Drini | Ujë Mineral – Premium

, Holiday Resort,

Artmotion

👏🏻

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PUBLIKOHET KALENDARI I GARAVE TË BEACH VOLLEY

Bordi i FVK-së në mbledhjen e mbajtur me 17 Korrik ka aprovuar kalendarin e garave kombëtare të beach volley për vitin 2020. Bordi ka aprovuar edhe pjesëmarrjen në garat evropiane të ekipeve kampione të grupmoshave U18,U20 dhe U22 në të dyja konkurencat. Për pjesëmarrje në garat kombëtare të grupmoshave FVK, […]