KAMPIONATI U22 MBYLL CIKLIN E BEACH VOLLEY

FVK
0 0
Read Time31 Second

Këtë fundjavë do të zhvillohen garat e grupmoshës U22 në Beach Volley.

Pas një muaji plot aktivitete me garat e U18, seniorëve dhe U20, tash i vie rradha organizimt të rradhës, që do e mbyll ciklin e beach volley.

Më 1 dhe 2 Qershor 2019, në kompleksin Holiday Resort, do të garojnë U22, me garat që nisin nga ora 09:00.

Të drejtë pjesëmarrje kanë të gjithë të interesuarit, të cilët duhet të regjistrohen dhe të paisen me librezën e Beach Volley.

Për info, mund të drejtoheni në zyret e FVK-së (Shtëpia e Sporteve), apo në email ? info@fvk-ks.org.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PËRFUNDON KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U22

Në Holiday Resort në Sllatinë të Fushë Kosovës është mbajtur Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U22 meshkuj dhe femra. Në konkurencen e femrave fitues doli dyshja nga Kastrioti i Ferizajit, Ramadani/Sylejmani, ndërsa tek meshkujt fituan dyshja Terstena/Basha. Në fund të turneut për tri vendet e para Federata e […]