Më 6 shkurt, grumbullimi seleksionues i Kombëtares së Kosovës U19 femrat

FVK
0 0
Read Time13 Second

Të dielën, më 6 shkurt, grumbullimi seleksionues i Kombëtares së Kosovës U19 femrat në Palestrën e Fakultetit të Edukimit Fizik. Ekipet do të kenë mundësi të dërgojnë lojtaret për seleksionim, të cilat duhet të jenë të lindura në vitin 2004 ose më të reja.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Gjyqtarët e volejbollit ftohen të marrin pjesë në takimin parasezonal

Të gjithë gjyqtarët e volejbollit ftohen të marrin pjesë në takimin parasezonal që mbahet në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit, më datën 10 shkurt, me fillim nga ora 17:00. Në agjendën e ditës, ndër të tjerash, janë përfshirë seminar-protokolli ndërkombëtar për menaxhimin dhe përmbylljen me sukses të ndeshjeve, testimi […]