AGRO TRADE, SPONSOR I FEDERATËS SË VOLEJBOLLIT TË KOSOVËS

FVK
0 0
Read Time20 Second

Kompania e njohur kosovare Agro Trade Group dhe Federata e Volejbollit e Kosovës, kanë nënshkruar edhe zyrtarisht marrëveshje bashkëpunim.
Agro Trade do të jetë sponsor i FVK-së, duke shfrytëzuar benefitet e ligjit për sponsorizim dhe vullnetit të mirë për kontribut në sportin e volejbollit.
FVK e falënderon kompaninë Agro Trade për gadishmërinë dhe është e bindur për një bashkëpunim të mirë dhe profesional.
#FVK #AgroTrade #Sponsorship

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KRERËT E FVK TAKOHEN ME DEKANIN DHE SEKRETARIN E FEFS

Kryetari Bahri Gjinovci dhe sekretari Valon Nikqi, sot në zyret e FVK kanë pritur në takim pune dekanin e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sporteve-FEFS, Musa Selimi dhe sekretarin Gani Ibrahimi. Selimi dhe Ibrahimi uruan kryetarin Gjinovci për zgjedhje në krye të FVK. Në takim u diskutuan mundësitë e thellimit […]