M TECHNOLOGIE FITON PAS NJË NDESHJE MJAFT INTERESANTE

FVK
1 0
Read Time27 Second

▪️ M Technologie – Skenderaj 3:2
(27:25,20:25,25:17,23:25,16:14)

M Technologie ka arritur të fitoj ndeshjen ndaj ekipit të Skenderajt në një ndeshje mjaft dramatike. Fituesi u përcaktua vetëm pas setit të pestë. Ndeshja gjatë gjithë kohës ishte e barabartë, mirëpo në momente vendimtare skuadra e M Technologie në setin e pestë ishte më e përqëndruar ku arriti të fitoj edhe ndeshjen. Ndeshja u transmetua nga RTK1 e cila ka eksluzivitetin e transmetimit të Superligës A në konkurencen e femrave.

#federataevolejbollitekosovës #superligaa? #rtk #kosova #volleyball

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FEDERATA E VOLEJBOLLIT SHËNON DITËN OLIMPIKE

Sekretari i përgjithshëm i FVK-së, Valon Nikqi ishte pjesë e aktiviteteve për shënimin e ditës olimpike të organizuara nga @kosovoolympiccommittee . Nikqi vizitoj zyren e KOK-ut, ku uroj presidentin z.Hasani me rastin 23 Qershorit, ditës olimpike. Më pas ekspedita e krerëve të federatave sportive dhe sportistëve të prirë nga xhudistet […]