DELEGACIONI NGA IOWA VIZITON KOSOVËN

FVK
0 0
Read Time24 Second

Ekipi nga nga IOWA e SHBA-ve është duke qendruar per disa ditë me radhë në Kosovë. Në ditën e parë të vizitës së tyre ekipi nga IOWA ka mbajtur një stervitje të përbashkët me vajzat e shkollës së volejbollit Prishtina Volley M, ndërsa sot ka zhvilluar edhe një ndeshje miqësore. 
Në ditët në vazhdim delegacioni i SHBA-ve do të vizitoj edhe qytete tjera, ku përveq të tjerave do të zhvilloj ndeshje miqësore me ekipin e Vëllaznimit dhe AS Vushtrrisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

DY EKIPE NGA KOSOVA NË KAMPIONATIN EVROPIAN TË BEACH VOLLEY U18

Dy ekipet kampione të Kosovës në të dy konkurencat do ta perfaqësojn Kosovën në Kampionatin Evropian të beach volley i cili do të mbahet nga 13-16 Qershor në Baden të Austrisë. Në konkurencen e femrave Kosova përfaqësohet nga Melirona Avdullahu dhe Julinda Idrizi ndërsa në atë të meshkujve nga Atlant […]