Grumbullimet seleksionuese për Kosovën U20, meshkujt

FVK
0 0
Read Time23 Second
14 gusht, 2022 – Federata e Volejbollit të Kosovës njofton të gjithë volejbollistët se gjatë kësaj jave do të fillojnë grumbullimet për seleksionimin e volejbollistëve që do ta përfaqësojnë Kosovë në Kampionatin Ballkanik U20, në konkurrencën e meshkujve. Në këto seleksionime kanë të drejtë të marrin pjesë të gjithë volejbollistët që kanë lindur në vitin 2003 ose më të rinj. Në lidhje me kohën dhe vendin e grumbullimeve Federata e Volejbollit të Kosovës do të njoftojë me kohë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Lista e të ftuarve te Kosova U20 për ndeshjet e Kampionatit Ballkanik

Trajneri, Blendi Haxhikadrija së bashku me stafin e tij, kanë vendosur për listën përfundimtare të të ftuarve për Kampionatin Ballkanik U20, i cili do të zhvillohet mes datave 6-10 shtator në Shqipëri. Përgjatë dy ditëve të fundjavës, në grumbullimet seleksionuese morën pjesë një numër i kënaqshëm i lojtarëve, të cilët […]