BEACH VOLLEY PRISHTINA ’19

FVK
0 0
Read Time28 Second

Klubi i Volejbollit Prishtina Volley M, në bashkëpunim dhe përkrahje të Drejtorisë për Sport të Komunës së Prishtinës organizon turneun e Beach Volley ” Beach Volley Prishtina ’19” . 
Turneu organizohet në kuadër të aktiviteve për 20 vjetorin e çlirimit të Prishtinës 20/20.

Në këtë turne pritet të marrin pjesë ekipe edhe nga shtetet e rajonit.

Turneu do të mbahet me 22/23 Qershor, në fushën e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sporteve.

Për të gjitha ekipet që ende nuk janë regjistruar këtë mund ta bëjnë në linkun më poshtë:

https://forms.gle/9u4MVYq2b1S3dqvS8

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

DELEGACIONI I FVK NË SHBA

Me ftesë të Unionit të Sporteve Amatore në SHBA-AAU, nënkryetari dhe sekretari i pergjithshëm po qëndrojn për vizitë zyrtare në Florida të SHBA. Vizita po realizohet me qëllim për të ndjekur nga afër organizimin e aktivitetit më masovik në botë. Alimehaj dhe Nikqi mbrëmë ishin pjesë e hapjes zyrtare, ndërsa […]