LUHET JAVA E PARE E STINORIT PRANVEROR, REZULTATET E NDESHJEVE DHE TABELA

FVK
3 0
Read Time51 Second

SUPERLIGA A MESHKUJT

SUPERLIGA A FEMRAT

 

TABELA SUPERLIGA A MESHKUJT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13713121387
23614122379
335151144015
429151053122
52815963123
62612932913

TABELA SUPERLIGA A FEMRAT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13713121387
23614122379
335151144015
429151053122
52815963123
62612932913

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FEDERATA E VOLEJBOLLIT E KOSOVËS NDAN TOPA PËR SHKOLLAT E VOLEJBOLLIT

Federata e Volejbollit e Kosovës ka ndarë topa për shkollat e volejbollit të cilat  marrin pjesë në garat e grupmoshave të organizuara nga FVK. Kjo mbështetje ka ardhur në kuadër të projektit të shkollave të volejbollit i mbështetur nga CEV. Trajnerëve të pranishëm në takim, me një fjalë rasti  i’u […]