KOMBËTARJA E KOSOVËS U19 FEMRAT NË KAMPIONATIN BALLKANIK

FVK
0 0
Read Time29 Second

Kombëtarja e Kosovës U19 në konkurencen e femrave pas përgaditjeve disa ditore, sonte do të udhëtoj në Turqi për pjesëmarrje në Kampionatin Ballkanik U19, i cili do të mbahet në Ankara për pesë ditë me radhë.

Para nisjes në Turqi në radhët e ekipit kombëtar ka mbretëruar atmosferë mjaft pozitive. Stafi dhe lojtaret janë shprehur mjaft optimiste para kësaj sfide dhe presin rezultate pozitive nga kjo paraqitje.

Për ti përcjellur ekipin kombëtar në aeroport të pranishëm ishin edhe krerët e FVK. 
Federata e Volejbollit e Kosovës ju uron rrugë të mbarë dhe suksese në paraqitje ekipit kombëtar.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOMBËTARJA U19 KA ARRITUR NË ANKARA

Kombëtarja e Kosovës U19 femrat ka zhvilluar stërvitjen e parë para fillimit të Kampionatit Ballkanik i cili do të filloj nesër, e që do të mbahet në Ankara të Turqisë. Federata e Volejbollit i uron suksese kombëtares U19 në aventurën e saj.