SUPERLIGA E KOSOVËS – JAVA E TRETË

FVK
5 0
Read Time52 Second

Më poshtë gjeni takimet e javës së tretë të Superliges së Kosovës në Volejboll  dhe tabelat përkatëse

SUPELIGA MESHKUJT

(JAVA III)
Superliga M

(JAVA III)
Superliga M

(JAVA III)
Superliga M

(JAVA III)
Superliga M

(JAVA III)
Superliga M

SUPERLIGA FEMRAT

TABELA SUPERLIGA MESHKUJT

PozEkipiPikëtHS+
132133
228330
326327
422525
517619
615718
713516
8489
9285
10283

TABELA SUPERLIGA FEMRAT

PozEkipiPikëtHS+
131234
230233
329230
427328
514718
613814
7678
8677
9487
10285

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

NDAHET NGA JETA JETON NEBIU

Me dhimbje të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të mikut dhe kolegut tonë, presidentit të Federatës së Badmintonit, z. Jeton Nebiu. I ndjeri Nebiu, njihej për punën, energjinë dhe elanin e tij. Si të tillë FVK do ta kujtojë gjithmonë, kontributin dhe veprën e tij. Jeton Nebiu […]