Luboteni humb edhe ndeshjen e dytë në rundin kualifikues të ‘Challenge Cup’

FVK
0 0
Read Time18 Second

Luboteni është mposhtur edhe në përballjen e dytë të rundit kualifikues të ‘Challenge Cup’, i cili po zhvillohet në Tel Aviv të Izraelit.

Djelmoshat ferizajas u mposhtën nga rivali i njëjtë nga takimi i parë, Maccabi Yeadim, me rezultat 3-0.

Nesër, e enjte, Luboteni rikthehet në Kosovë, para ndeshjes kundër Dritës, në kuadër të xhiros së tretë të Superligës A.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Adriatik Berisha vazhdon karrierën në Tajlandë, pritet në takim lamtumirës nga krerët e FVK-së

Kampioni i Superligës dhe Kupës së Kosovës me Pejën nga sezoni i kaluar, Adriatik Berisha është pritur në një takim lamtumirës nga krerët e FVK-së, presidenti Bahri Gjinovci dhe sekretari i përgjithshëm, Valon Nikqi, të cilët i uruan suksese Berishës në aventurën e re në Tajlandë. Berisha, i cili karrierën […]