M. Technologie, Fer Volley, Drita dhe Skenderaj në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

FVK
2 0
Read Time20 Second

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës, në konkurrencën e femrave. M. Technologie ka mposhtur Suti Sport, për t’u kualifikuar në mesin e katër më të mirave, ku do t’i bashkohen edhe Fer Volley, e cila mposhti Feronikelin 3-0, Drita që mposhti Ulpianën 3-0 dhe Skenderaj, e cila u tregua shumë e fortë për Fushë Kosovë, duke e mposhtur 3-1.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Rezultatet dhe renditjet tabelare, pas ndeshjeve të fundjavës

28 mars, 2022 – Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e kategorisë seniore nëpër ligat zinxhirë të Kosovës në volejboll. Në Superligën A, femrat, Drita vazhdon të prijë në tabelë me 45 pikë, pasi ‘Intelektualet’ mposhtën si nikoqire Skenderajn, 3-0. Fer Volley ka katër pikë më pak dhe zë vendin e […]