KOMBËTARJA U19 (VAJZAT) U NIS NË MAL TË ZI

FVK
1 0
Read Time25 Second

KOMBËTARJA U19 (VAJZAT) U NIS NË MAL TË ZI

Kombëtarja U19 (vajzat) nga data 10-12 Janar 2020 do t’i zhvillojnë ndeshjet kualifikuese për CEV Kampionatin Evropian në Herceg Novi në Mal të Zi.

Kombëtarja jonë U19 do të jetë në grup me nikoqirin Malin e Zi, Suedinë dhe me Izraelin, të cilin më herët e ka mposhtur.
Ndeshjet kualifikuese fillojnë më 10 Janar 2020 (e premte) dhe mbyllen më 12 Janar 2020 (e diel).

Orari i ndeshjeve të Kombëtares sonë është ky: (Foto)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOMBËTARJA U20 (DJEMTË) NIKOQIRE E ZVICRËS DHE ESTONISË

KOMBËTARJA U20 (DJEMTË) NIKOQIRE E ZVICRËS DHE ESTONISË Kombëtarja U20 (djemtë) nga 10-12 Janar 2020 do ta kërkojë kualifikimin për CEV Kampionatin Evropian, përmes ndeshjeve që i zhvillon si nikoqir. Sfidat e Grupit 2, në kualifikimet e fazës së parë, do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe të Sportit […]