Skenderaj vazhdon me fitore, mposht Fer Volleyn

FVK
0 0
Read Time28 Second
Skenderaj ka vazhduar me startin e fuqishëm të sezonit në Superligën A, femrat, duke regjistruar fitoren e tretë rresht nga po aq ndeshje, të shtunën mbrëma, kundër Fer Volleyt.
Vashat e Ylli Kadriut triumfuan me rezultat 0-3, si mysafire të ferizajaseve.
Ishte një paraqitje dominuese nga Skenderaj, ekip i cili setin e parë me rezultat 11-25, të dytin 15-25, ndërsa të tretin 16-25.
Pas tri fitoreve rresht, Skenderaj grumbullon 9 pikë, ndërsa Fer Volley ka një bilanc prej dy humbjeve dhe një fitoreje nga tri ndeshjet e para.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Ylli Kadriu pas fitores kundër Fer Volleyt: Ishim këmbëngulës, prita më shumë nga kundërshtari

Deklarata e trajnerit të Skenderajt, Ylli Kadriu, pas fitores kundër Fer Volleyt, të shtunën mbrëma: “Klubi ynë ka bërë një përgatitje shumë të fortë gjatë kësaj jave, duke e respektuar maksimalisht ekipin e Fer Volley, duke e parë edhe fondin e shumë lojtareve cilësore brenda skuadrës së tyre. “Por, ekipi […]