Deklarata e trajnerit, Milot Bardhi, pas fitores kundër Lubotenit

FVK
0 0
Read Time24 Second

Deklarata e trajnerit të Pejës, Milot Bardhi, pas fitores kundër Lubotenit në xhiron e parë të Superligës A:

“Takimi i zhvilluar në Ferizaj ndërmjet Lubotenit dhe Pejës përfundoi me rezultat të pastër, 0-3, në të mirë të kampionit në fuqi!

“Edhe pse me një formacion më ndryshe nga sezoni i kaluar, prapë ekipi jonë tregoi lojë të mirë.

“I përgëzoj lojtarët dhe shtabin teknik për angazhimin dhe mbetet që me punë dhe përkushtim të vazhdojmë drejt synimeve të klubit”.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Deklarata e trajnerit të Skenderbeut, Astrit Shala, pas fitores kundër Ferizajt

Deklarata e trajnerit të Skenderbeut, Astrit Shala, pas fitores kundër Ferizajt: “‘Treni’ Kv Skënderbeu filloi mbarë. Sot në palestrën e sportit, ‘Better Life’ Lipjan, mposhtëm Kv Ferizajn 3-2. Një falënderim për lojtarët tanë që dhanë maksimumin për këtë fitore, kurse një super falënderim për tifozët që nuk u ndalën asnjëherë […]