Kryesia e FVK-së takohet me përfaqësuesit e klubeve të Superligës A

FVK
0 0
Read Time23 Second
Presidenti Bahri Gjinovci, Sekretari i Përgjithshëm Valon Nikqi dhe Kryetari i Komisionit të Garave Ardian Ibraj kanë zhvilluar sot, e mërkurë, një takim me përfaqësuesit e klubeve të Superligës A në të dy konkurrencat, ku është diskutuar rreth mbarëvajtjes së stinorit pranveror të sezonit 2021/2022 në elitën e volejbollit kosovar. Krerët e Federatës së Volejbollit të Kosovës ofruan mbështetjen gjithëpërfshirëse për klubet, të cilat treguan gatishmërinë dhe vullnetin për ngritjen e nivelit të organizimit të ndeshjeve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Mbahet seminari me gjyqtarët për pjesën e dytë të kampionatit, mirënjohje për veteranët e pensionuar

10 shkurt, 2022 – Me organizim të Shoqatës së Gjyqtarëve të Volejbollit të Kosovës, në bashkëpunim me Komisionin e Garave, u mbajt seminari i parë me gjyqtarët e volejbollit për pjesën e dytë të kampionatit. Në hapje të seminarit, anëtarëve të shoqatës iu drejtua Sekretari i Përgjithshëm i FVK-së, z.Valon […]