UJI ALKALINE SPONSOR I FVK-së

FVK
0 0
Read Time21 Second

Kompania Ultra Cosmetics, prodhuese e Ujit Alkaline #Active+, ka firmosur marrëveshje bashkëpunimi për sponsorizim të Federatës së Volejbollit.
Presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci, e ka falënderuar kompaninë Ultra Cosmetics për mbështetjen edhe më herët, dhënë përmes furnizimit me ujin Alkaline Active+.
Marrëveshja është nënshkruar në selinë e kompanisë Ultras Cosmetics dhe do të vlejë fillimisht deri në fund të vitit, me mundësi vazhdimi edhe më tutje.
#FVK #alkalinewater #ActivePlus #UltrasCosmetics

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

MUSA SELIMI, DO TË UDHEHEQË ME KOMISIONIN PROFESIONAL

Treshja e anëtarëve të përcaktuar në Komisionin për Profesional të Volejbollit, Musa Selimi, Bujar Dervishaj e Afërdita Sadiku, kanë zhvilluar takimin e parë. Me pëlqimin e anëtarëve të këtij Komisioni, kryetar i komisionit u zgjodh Musa Selimi. Ndërkohë trajneri i mirënjohur, Bujar Dervishaj e ka paraqitur projektin e zhvillimit të […]