CEV U20 Kualifikimet e Kampionatit Evropian

FVK
4 0
Read Time15 Second

CEV U20 Kualifikimet e Kampionatit Evropian
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Orari i ndeshjeve të grupit që do zhvillohen në Prishtinë nga 10-12 Janar 2020.

🗓 10.01.2020 • 🕕 18:00h
Kosova 🇽🇰 vs 🇪🇪 Estonia
#RTK1 & #RTK4
_____________________________

🗓 11.01.2020 • 🕕 18:00h
Estonia 🇪🇪 vs 🇨🇭 Zvicra
_____________________________

🗓 12.01.2020 • 🕕 18:00h
Zvicra 🇨🇭 vs 🇽🇰 Kosova
#RTK1 & #RTK4
_____________________________

#CEV #U20 #Men #Qualifiers

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
50 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOMBËTARJA U19 (VAJZAT) U NIS NË MAL TË ZI

KOMBËTARJA U19 (VAJZAT) U NIS NË MAL TË ZI Kombëtarja U19 (vajzat) nga data 10-12 Janar 2020 do t’i zhvillojnë ndeshjet kualifikuese për CEV Kampionatin Evropian në Herceg Novi në Mal të Zi. Kombëtarja jonë U19 do të jetë në grup me nikoqirin Malin e Zi, Suedinë dhe me Izraelin, […]