BEACH VOLLEY • KALENDARI 2021

FVK
0 0
Read Time15 Second

FVK publikon orarin e kampionateve të grupmoshave dhe atij të seniorëve-eve, në garat nacionale në beach volley, përmes së cilave do të shpallen kampionët e vendit tonë, që do ta përfaqësojnë Kosovën në garat ndërkombëtare.

Vera po vie, e bashkë me të edhe adrenalina e beach-volley

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

HAJDARAJ KALON ME SUKSES OPERIMIN, VIZITOHET NGA GJINOVCI E NIKQI

HAJDARAJ KALON ME SUKSES OPERIMIN, VIZITOHET NGA GJINOVCI E NIKQI Volejbollisti më i mirë në edicionin e fundit të “Laureatëve 2020”, Bardhyl Hajdaraj, e ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjike. Pas lëndimit të pësuar në fund të edicionit, volejbollisti i KV Ferizaj, Hajdaraj me sukses e ka kaluar edhe procesin […]