Suxho në vizitë edhe te klubi i Dritës

FVK
0 0
Read Time28 Second
Ylli botëror i volejbollit, Donald Suxho ka vazhduar me vizita në Kosovë, derisa së fundmi ka vizituar ekipin kampion në volejbollin e femrave, Dritën.
Kjo është hera e dytë që Suxho viziton këtë klub, pasi paraprakisht e kishte bërë në vitin 2010, kur “Intelektualet” kishin 20 trofe më pak të fituar.
Suxho kishte dhënë kontribut të madh në formimin e ekipit Akademia Drita, klub nga i cili dolën kampionet eventuale të mëvonshme të skuadrës gjilanase.
Kujtojmë se ditë më parë, Suxho kishte zhvilluar edhe një takim me krerët e Federatës së Volejbollit të Kosovës.
May be an image of 3 people, people standing and indoor
May be an image of 3 people, people standing and indoor
May be an image of 6 people, people playing voleyball and indoor

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Trajneri kosovar, Blendi Haxhikadrija pjesë e trajnimit "International Coaching Course"

Trajneri kosovar i volejbollit, Blendi Haxhikadrija pjesë e trajnimit “International Coaching Course” Trajneri i Kombëtares së Kosovës U20, meshkujt, Blendi Haxhikadrija i është nënshtruar kursit ndërkombëtar për trajnerë, “International Coaching Course”, i cili mbahet në Budapest të Hungarisë. Me rekomandimin e Komitetit Olimpik të Kosovës (KOK) dhe Federatës së Volejbollit […]