Ekipi i Kosovës U20, meshkujt, zhvillon stërvitjen e parë në Izmir

FVK
0 0
Read Time27 Second
Ekipi i Kosovës U20, meshkujt, zhvillon stërvitjen e parë në Izmir, para kualifikueseve të Evropianit
Dyshja që do ta përfaqësojë Kosovën në kualifikueset e Kampionatit Evropian të grupmoshës nën 20-vjeç, Erion Bajrami/Eron Murseli dhe të drejtuar nga trajneri Fatlum Hajrizi, zhvilluan sot stërvitjen e parë në Izmirë të Turqisë, aty ku do të zënë vend këto ndeshje. Çifti është në formë të mirë dhe i gatshëm për sfidat e vështira në këtë nivel të lartë garash. Ndeshjen e parë, Kosova e zhvillon kundër Armenisë nesër, e mërkurë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Kosova U20 mbyll aventurën në kualifikueset e Kampionatit Evropian në Beach Volley

13 korrik, 2022 –  Kombëtarja e Kosovës në grupmoshën nën 20-vjeç, e përbërë nga çifti Erion Bajrami/Eron Murseli dhe e drejtuar nga trajneri Fatlum Hajrizi, ka mbyllur aventurën në ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Evropian të volejbollit në rërë në Izmir të Turqisë, pasi u mposht edhe në ndeshjen e dytë […]