Vendimet e bordit nga mbledhja e parë për vitin 2022

FVK
0 0
Read Time28 Second
Bordi i Federatës së Volejbollit të Kosovës zhvilloi mbledhjen e parë për vitin 2022, ku u morën disa vendime të rëndësishme rreth stafit të trajnerëve të Kombëtares U19 femrat dhe jo vetëm.
Më poshtë, të gjitha vendimet e marra nga kjo mbledhje:
– Drejtor Sportiv u emërua Naser Krasniqi, selektor Lorik Ilazi, trajnere Vildane Jashari, Arta Ramadani dhe Sherife Behrami.
– U aporovua Raporti i Asamblesë Ballkanike
– U aprovua Raporti i Punës për vitin 2021
– U aporvua Raporti Financiar (TM4).
– Shpallja e Laureatëve të Vitit shtyhet për një datë tjetër për shkak të pandemisë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Yllka Jashari dhe Agnesa Koxha 'Shpresat Olimpike' për vitin 2022

Yllka Jashari dhe Agnesa Koxha në mesin e 17 ‘Shpresave Olimpike’ për vitin 2022. Komiteti Olimpik i Kosovës, me rekomandim të komisionit të sportit, ka shpallur listën me 17 ‘Shpresat Olimpike’ për vitin 2022, ku janë përfshirë edhe dy lojtaret më të suksesshme të ‘Beach Volley’, Jashari dhe Koxha. Përzgjedhja […]