SUPERLIGA E KOSOVËS – JAVA E PARË

FVK
Read Time50 Second

KËTË JAVË NIS SUPERLIGA E KOSOVËS

(JAVA I)
Superliga M

(JAVA I)
Superliga M

(JAVA I)
Superliga M

(JAVA I)
Superliga M

(JAVA I)
Superliga M

(JAVA I)
Superliga F

(JAVA I)
Superliga F

(JAVA I)
Superliga F

(JAVA I)
Superliga F

(JAVA I)
Superliga F

TABELA SUPERLIGA MESHKUJT

PozEkipiPikëtHS+
132133
228330
326327
422525
517619
615718
713516
8489
9285
10283

TABELA SUPERLIGA FEMRAT

PozEkipiPikëtHS+
131234
230233
329230
427328
514718
613814
7678
8677
9487
10285

 

4 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FEDERATA E VOLEJBOLLIT E KOSOVËS NDANË TOPA PËR KLUBET E VOLEJBOLLIT

Komisioni për zhvillim i FVK-së ka bërë shpërndarjen e topave për të gjitha klubet e volejbollit që marrin pjesë në gara. Kryetarja e komisionit Mimoza Shkodra-Bislimi dhe Bahri Gjinovci anëtar i komisionit së bashku me sekretarin e përgjithshëm Valon Nikqi para ndarjes së topave kanë diskutuar për kërkesat dhe problemet […]