KOSOVA ME FITORE NDAJ MOLDAVISË

Kombëtarja e Kosovës U19 femrat ka arritur ta mposhtë Moldavinë 3:0 në sete, duke treguar edhe njëherë cilësinë e saj në çdo ndeshje të zhvilluar.

Kosovë – Moldavi 3:0
(25:14, 25:14, 25:20)

Federata e Volejbollit i uron vajzat për lojë cilësore dhe me shumë shpirt kundër Moldavisë, ndërsa i uron suksese kombëtares U19 në ndeshjen e nesërme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *