SUPERLIGA FEMRAT • FILLON EDICIONI I RI

FVK
0 0
Read Time16 Second

M-Technologie do të fillojë mbrojtjen e titullit me ndeshjen që e zhvillon në Prishtinë me KV Feronikeli, të shtunën nga ora 15:00.
Në takimet tjera, nënkampioni Skenderaj ballafaqohet me Malishevën, kurse takim interesant pritet të jetë në Ferizaj, ku Kastrioti e pret Prishtinën.
Ky është orari i plotë i javës së parë ⬇️

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SUPERLIGA MESHKUJT • NIS ME DERBI

Takimi derbi i javës së parë mes dy finalistëve të edicionit të kaluar Ferizaj e Prishtina Volley, do të vie qysh në javën e parë. Elita e djemve sjell duele interesante, në premierën e Superligës për edicionin 2020/21. Ja dhe orari i plotë i pesë ndeshjeve të garës elite ⬇️