KOMISIONI PËR ZHVILLIM I FVK MBANË TAKIMIN E RADHËS

FVK
0 0
Read Time28 Second
Komisioni për Zhvillim i FVK, sot ka mbajtur mbledhjen e radhës. Mbledhja është udhëhequr nga kryetarja e komisionit Mimoza Shkodra Bislimi dhe anëtarët e komisionit Bahri Gjinovci e Vildane Jashari. Në mbledhje u diskutuan qështje me rëndësi për zhvillimin dhe avansimin e volejbollit kosovar.
Komisioni ka vlerësuar mjaft pozitive hapin për rikthimin e volejbollit.
Komisioni ndër të tjera ka vlerësuar edhe situaten në vendin tonë për shkak të pandemisë dhe ka dalë me rekomandim për mbajtjen e kampeve të grupmoshave pas përmirësimit të situatës pandemike në vendin tonë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

MBYLLET ME SUKSES KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U18

Sot është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U18 M/F. Pas pjesëmarrjes së 27 ekipeve, 21 në kategorinë e femrave dhe 6 në kategorinë e meshkujve u arritën këto këto rezultate: Femrat: Melirona Abdullahu & Yllka Jashari (Kastrioti) Amela Llugaliu & Erëza Rushiti (M-Technologie) […]