PRISHTINA VOLLEY NË KUPËN BALLKANIKE – BVA CUP 2019 Men

FVK
1 0
Read Time27 Second

Klubi i volejbollit Prishtina Volley M nga Prishtina ka udhëtuar sot në qytetin e Strumicës për të marrur pjesë në Kupën Ballkanike të klubeve e cila zhvillohet nga data 2-4 Tetor 2019.

Në këtë garë përveq Prishtinës marrin pjesë edhe ekipi nikoqir OK Gio Strumica dhe ekipi turk Tokat Belediye Plevne.

Orari i ndeshjeve

Prishtina Volley🇽🇰 – Tokat Belediye 🇹🇷 2 Tetor 🕡 18:30

Gio Strumica 🇲🇰 – Prishtina Volley🇽🇰 3 Tetor 🕡 18:30

Tokat Belediye 🇹🇷 – Gio Strumica 🇲🇰 4 Tetor 🕡 18:30

Federata e Volejbollit e Kosovës i deshiron suksese ekipit Prishtina Volley 🏐🇽🇰👏

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PRISHTINA VOLLEY MPOSHTET NGA EKIPI TURK

Prishtina Volley🇽🇰 – Tokat Belediye🇹🇷 0:3 13:25,15:25,16:25 Ekipi i Prishtina Volley i cili ka debutuar në garat ndërkombëtare ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës Ballkanike për klube nga ekipi turk Tokat Belediye Spor. Prishtina Volley neser e zhvillon ndeshjen e dytë kundër ekipit maqedonas Gio Strumica me fillim nga […]