LUBOTENI DHE FERIZAJ NË FINALE TË KUPES SË FVK-së

FVK
0 0
Read Time19 Second

Përfundojnë dy takimet gjysmëfinale në konkurencen e meshkujve dhe u arritën këto rezultate :

KV LUBOTENI – KV PRISHTINA VOLLEY 3:2 (25:23, 22:25, 23:25, 25:21, 15:4)

KV FERIZAJ – KV THERANDA 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)

Rezultate të cilat dërgojnë LUBOTENIN dhe FERIZAJIN në një finale dhe derbi lokal që do të mbahet së shpejti në Ferizaj.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SKENDERAJ FITON KUPËN E FEDERATËS

SKENDERAJ FITON KUPËN E FEDERATËS Ekipi i Skenderajt në konkurencen e femrave ka arritur të fitoj kupën e FVK-së në finale kundër skuadres së M-Technologie. Sikurse edhe ndeshjet gjysmëfinale edhe finalja ishte mjaft interesante dhe e baraspeshuar, kështu qe u desht të luhej seti i V, që të mësohej fituesi. […]