MALISHEVA FITON TITULLIN E KAMPIONIT U16 PËR MESHKUJ

FVK
0 0
Read Time15 Second

Në finalen e Play Off-it të zhvilluar në mes të Malishevës dhe Feronikelit nga Drenasi, ekipi nga Malisheva ka arritur të fitoj ndeshjen.
Më këtë fitore të arritur Malisheva është shpallur Kampion i Kosovës U16, për vitin 2020/2021.
Federata e Volejbollit e Kosovës uron KV Malishevën për titullin e Kampionit ?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

VËLLAZNIMI KAMPION TË KOSOVËS U18

VËLLAZNIMI KAMPION TË KOSOVËS U18 Ka përfunduar sot Kampionati i Kosovës në volejboll për grupmoshën U18. Vëllaznimi në konkurencen e meshkujve kanë arritur të fitojnë titullin e Kampionit të Kosovës 2020/2021, duke mposhtur në finale Prishtinën. ??KV. VËLLAZNIMI-MESHKUJT NËNKAMPION TË SUPERLIGES U18 ? KV. PRISHTINA – MESHKUJT Ekipet finaliste ishin […]