Mbyllen ndeshjet e Kupës: Mësohen çerekfinalistet te femrat dhe gjysmëfinalistët te meshkujt

FVK
0 0
Read Time10 Second

10 mars, 2022 – Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e Kupës të zhvilluara këtë mesjavë. Ekipet fituese në konkurrencën e femrave kualifikohen në çerekfinale, ndërsa ekipet që fituan ndeshjet te meshkujt kanë siguruar fazën gjysmëfinale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Superliga A: Rezultatet dhe dhe renditjet tabelare pas xhiros së pestë

11 mars, 2022 – Ka përfunduar xhiroja e pestë në Superligën A, femra dhe meshkuj, me ndeshjet e së dielës mbrëma. Në konkurrencën e femrave, Drita ka vazhduar me formën e mirë si lidere, derisa ka mposhtur Fushë Kosovën në udhëtim me lehtësi, me rezultat 3-0. ‘Intelektualet’ aktualisht prijnë në […]