LIGA E PARË – JAVA E DYTË

FVK
3 0
Read Time1 Minute, 21 Second

Tabela dhe ndeshjet e parapara për javen e dytë në ligen e parë të Kosovës në të dyja kategoritë

LIGA E PARË FEMRAT PERËNDIM

3 - 0
Liga e Parë F Perëndim

MALISHEVA - PRISHTINA ELITE

3 - 2
Liga e Parë F Perëndim

PEJA F - SUTI SPORT

3 - 1
Liga e Parë F Perëndim

VËLLAZNIMI F - KLINA

3 - 1
Liga e Parë F Perëndim

PRISHTINA E RE - THERANDA F

TABELA - LIGA E PARË FEMRAT PERËNDIM

LIGA E PARË FEMRAT LINDJE

0 - 3
Liga e Parë F Lindje

LLAPI - ULPIANA F

2 - 3
Liga e Parë F Lindje

KAÇANIKU F - ARBËRIA

0 - 3
Liga e Parë F Lindje

AKADEMIA DRITA - AS VUSHTRIA F

3 - 2
Liga e Parë F Lindje

TREPÇA - VJOSA F

TABELA - LIGA E PARË FEMRAT LINDJE

LIGA E PARË MESHKUJT

TABELA - LIGA E PARË MESHKUJT

PozEkipiPikëtHS+
1606
2506
3415
4213
5123
6020

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SUPERLIGA E KOSOVËS - JAVA E TRETË

Më poshtë gjeni takimet e javës së tretë të Superliges së Kosovës në Volejboll  dhe tabelat përkatëse