HAJDARAJ KALON ME SUKSES OPERIMIN, VIZITOHET NGA GJINOVCI E NIKQI

FVK
0 0
Read Time26 Second

HAJDARAJ KALON ME SUKSES OPERIMIN, VIZITOHET NGA GJINOVCI E NIKQI
Volejbollisti më i mirë në edicionin e fundit të “Laureatëve 2020”, Bardhyl Hajdaraj, e ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjike.
Pas lëndimit të pësuar në fund të edicionit, volejbollisti i KV Ferizaj, Hajdaraj me sukses e ka kaluar edhe procesin e operimit.
Ai është vizituar nga presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi, të cilët duke e uruar për shërim të shpejtë, i kanë ofruar mbështetjen e parezervë në tejkalimin e kësaj sfide.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

BEACH VOLLEY • KAMPIONATI U20

BEACH VOLLEY • KAMPIONATI U20 Po zhvillohen garat e U20 në Beach Volley, në ambientet e bukura të Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit. Derisa ditën e djeshme janë zhvilluar ndeshjet e para të Kampionatit U20, ndërsa pjesëmarrëse janë 40 çifte, 16 te djemtë e 24 te vajzat. Garat sot […]