RINIS SUPERLIGA A

FVK
0 0
Read Time23 Second

ORARI I NDESHJEVE SUPERLIGA A

Në bazë të vendimit të Bordit të FVK-së për vazhdimin e garave në Superligen A, Komesari i garave ka publikuar orarin e ndeshjeve që janë planifikuar të fillojnë me 10/11 Qershor.

Federata e Volejbollit e Kosovës, ju uron një fillim të mbarë dhe suksese të gjitha ekipeve, me shpresë që situata ti kthehet normalitetit dhe në vazhdim të fillohet edhe me aktivitetet tjera.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FVK MBANË TAKIM ME KLUBE

Federata e Volejbollit e Kosovës ka mbajtur takim me përfaqësuesit e klubeve të Superligës A. Në këtë takim ndër të tjera u diskutua për përgaditjet e rifillimit të garave. Pas diskutimeve u vendos që data e fillimit të garave të shtyhet për datë 13/14 Qershor. Gjithashtu u diskutua që në […]