MBYLLET EDHE DITA E PESTË E SEMINAREVE ONLINE PËR TRAJNER

FVK
0 0
Read Time33 Second

Në ditën e pestë të seminareve për trajnerë, ka ligjeruar prof.Lorik Ilazi me temë: “Përgaditja e ekipit para dhe gjatë fazës së garave”. Seminari ishte shumë i mireseardhur për trajnerët të cilët ndoqen seminarin.

Federata e Volejbollit e Kosovës në bashkëpunim me Këshillin Profesional, Shoqaten e Trajnerëve dhe Komisionin për Zhvillim për pesë ditë me radhë kanë organizuar seminare për trajnerë me tema të ndryshme nga ekspert të ndryshëm të volejbollit. Sot ishte dita e fundit e serisë, pesë ditore të seminareve.

Duke i falenderuar të gjithë ligjeruesit dhe trajnerët pjesëmarrës, FVK ju uron shëndet dhe që së shpejti, të shihemi në gara sportive!

#federataevolejbollitekosovës #volejboll #volleyball #seminar #kosova #coachescourse

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

RINIS SUPERLIGA A

ORARI I NDESHJEVE SUPERLIGA A Në bazë të vendimit të Bordit të FVK-së për vazhdimin e garave në Superligen A, Komesari i garave ka publikuar orarin e ndeshjeve që janë planifikuar të fillojnë me 10/11 Qershor. Federata e Volejbollit e Kosovës, ju uron një fillim të mbarë dhe suksese të […]