LIVE NË RTK, M-TECHNOLOGIE – SKENDERAJ

FVK
0 0
Read Time22 Second

Radio Televizioni i Kosovës vazhdon traditën e bashkëpunimit të mirë me Federatën e Volejbollit të Kosovës.
Në kuadër të këtij bashkëpunimi, RTK fillon serinë maratonike të transmetimeve në garat e Play-OFF të Superligës së vajzave.
Të enjten, më 01 prill 2021, nga ora 15:30 RTK e transmeton drejtpërdrejt gjysmëfinalen e parë të Play-OFF mes M-Technologie dhe Skenderaj.
Ndeshja jepet drejtpërdrejt edhe në faqen zyrtare të FVK-së në Facebook.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

????????? ? ??????? ?? ????? ? ????-???-??

Superliga A në konkurencen e femrave, nesër starton me garat e play-off-it. Ndeshja hapëse e garave të play-off-it do të zhvillohet në Gjilan në mes të Dritës dhe Fushë Kosovës e cila për herë të parë është pjesë e garave në play-off. Ekipi i Dritës ka arritur që pjesën e […]