FVK
0 0
Read Time37 Second

Spektakli i Beach Volley fillon në fundjavë, me emocionet që di t’i sjellë vetëm volejbolli në rërë

Sezoni në volejbollin në rërë (Beach Volley) në Kosovë fillon në fundjavë, saktësisht më 28/29 maj, në ‘Holiday Resort’ të Sllatinës së Madhe.

Federata e Volejbollit të Kosovës (FVK), si çdo vit tjetër, do të përkujdeset për organizimin dhe mbarëvajtjen e garave.

Të drejt të pjesëmarrjes kanë të gjithë lojtarët/et që janë të licensuar nga FVK!

Ndeshjet fillojnë të shtunën nga ora 10:00, ndërsa finalet luhen të dielën me fillim nga ora 16:00 dhe 17:00.

Afati i regjistrimit deri më 27 Maj në ora 16:00.

Regjistrimin mund ta bëni duke klikuar në linkun më poshtë:
http://bitly.ws/rLez

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Dhuratë Sylejmani/Valmira Ramadani dhe Fatlum Hajrizi/Erion Ramadani triumfojnë në kampionatin e Beach Volley

Dhuratë Sylejmani/Valmira Ramadani dhe Fatlum Hajrizi/Erion Ramadani triumfojnë në kampionatin e Beach Volley ?Dhuratë Sylejmani e Valmira Ramadani fitojnë trofeun në Kampionatin e Kosovës në Beach Volley për seniorë te femrat – Fatlum Hajrizi e Erion Ramadani triumfojnë te meshkujt. ?Kampionati i Kosovës në volejboll në rërë për vitin 2022 […]