KOSOVA MËSON KUNDËRSHTARËT PËR KUALIFIKIMET NË EUROVOLLEY 2021

FVK
0 0
Read Time18 Second

KOSOVA MËSON KUNDËRSHTARËT PËR KUALIFIKIMET NË EUROVOLLEY 2021

Është hedhur shorti i kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2021. Kosova do të jetë pjesë e grupit D. Në këtë grup përveq Kosovës janë edhe Sllovakia,Finlanda dhe Mali i Zi.
Ndeshjet kualifikuese do të zhvillohen nga 15 Gushti – 6 Shtator 2020, me sistem vajtje-ardhje.
??????

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

ZV. PRESIDENTI I CEV NË KOSOVË

ZV. PRESIDENTI I CEV NË KOSOVË Zv. Presidenti i Konfederatës Evropiane të volejbollit Renato Arena, do të arrijë të premten në Prishtinë. Arena do të jetë pjesë e aktiviteteve të organizuara nga Federata e Volejbollit e Kosovës, për nder të përvjetorit të 12-të të pavarësisë. Italiani Renato Arena të shtunën […]