KOSOVA PËSON DISFATËN E PARË NË KAMPIONATIN BALLKANIK U17

FVK
0 0
Read Time23 Second

Kombëtarja e Kosovës në konkurencën e femrave pas pesëmbëdhjetë orëve udhëtim dhe me vetëm dy orë pushim ka pësuar disfatën e parë ndaj Greqisë në kuadër të Kampionatit Ballkanik U17, i cili po mbahet në Lukavac të Bosnje Hercegovinës.

Kosovë – Greqi 0:3 (13:25, 9:25, 18:25)

Ndërsa Kosova ndeshjen e radhës do ta zhvilloj sot ndaj Turqisë me fillm nga ora 17:00.

Federata e Volejbollit i uron suksese Kombëtares në ndeshjen e radhës!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOSOVA PËRBALL BOSNJËS

Pas dy humbjeve të pësuara në grup kundër Greqisë dhe Turqisë, kombëtarja e Kosovës sot do të përballet me kombëtaren e Bosnjës për plasman përfundimtar. Ndeshja zhvillohet me fillim në ora, 12:30. Në garën që po mbahet në qytetin Lukavac të Bosnje e Hercegovinës përveq Kosovës po marrin pjesë edhe […]