ALIMEHAJ MERRË PJESË NË KURSIN E ADMINISTRATORËVE TË BEACHVOLLEY

FVK
0 0
Read Time20 Second

Drejtori i Komisionit të Beachvolley Visar Alimehaj dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi po ndjekin kursin e administratorëve të beachvolley-it i cili organizohet nga CEV. Seminari është duke u organizuar online ku po marrin pjesë përfaqësues nga të gjitha federatat evropiane.
Temat që po trajtohen në këtë seminar kryesisht lidhen me përdorimin e sistemit VIS dhe homologimin e kampionateve kombëtare.

#cevbeachvolleyball #federataevolejbollitekosovës #beachvolleyball #kosova #kosovo #volleyball

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

M TECHNOLOGIE, PRISHTINA VOLLEY DHE FERIZAJ NË FINALE

Tri ekipe kanë arritur të sigurojn pjesëmarrje në “finalen e madhe” që zhvillohet për titullin e kampionit 2019/2020. Prishtina Volley dhe Ferizaj në konkurencen e meshkujve tashmë janë në finale, mirëpo se cili ekip do të filloj nga pozita e parë do të mësohet të enjten. Ferizaj e pret Prishtina […]