Vendimet nga mbledhja e Bordit të FVK-së të mbajtur me 24 Qershor 2020

FVK
0 0
Read Time4 Second

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

ALIMEHAJ MERRË PJESË NË KURSIN E ADMINISTRATORËVE TË BEACHVOLLEY

Drejtori i Komisionit të Beachvolley Visar Alimehaj dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi po ndjekin kursin e administratorëve të beachvolley-it i cili organizohet nga CEV. Seminari është duke u organizuar online ku po marrin pjesë përfaqësues nga të gjitha federatat evropiane. Temat që po trajtohen në këtë seminar kryesisht lidhen […]