VENDIMET E KOMISIONIT DISIPLINOR 22 QERSHOR 2020

FVK
0 0
Read Time7 Second

Komisioni Disiplinor ka mbajtur mbledhjen e radhës dhe ka marrë disa vendime.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Vendimet nga mbledhja e Bordit të FVK-së të mbajtur me 24 Qershor 2020