Superliga A, femrat: Këto janë tri ndeshjet interesante të xhiros së tretë

FVK
0 0
Read Time24 Second

Në elitën e volejbollit kosovar në konkurrencën e femrave, fundjava është rezervuar për tri ndeshje tejet interesate.

Në ndeshjen tjetër, Fushë Kosova, e mundur javën e kaluar nga Skenderaj, pret Dritën. Takimi tjetër është ai mes Fer Volleyt dhe Skenderajt, me të dy këto ekipe që futen në këtë përballje pas fitoreve javën e kaluar.

Feronikeli, i cili në xhiron e fundit u mposht nga Drita, ndeshet me M-Technologien, që fundjavën e kaluar pësoi humbje nga Fer Volley.

May be an image of text that says 'SUPERLIGA FEMRAT FVK FEDERATA KOSOVέS UBLIKA KOSOVES MINIST MINISTRIAE RINISE NISE SPORTIT FERONIKELI VS M-TECHNOLOGIE 16-10-2022 13:30 FUSHE KOSOVA VS DRITA 15-10-2022 17:30 FER VOLLEY VS SKENDERAJ 15-10-2022 20:00 agrotrade ...anytime,anywhere My travel wwW. w.fvk-ks.org fvkkosova kosovavolleyballfederation kosvolleyball'

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Mbahet Kuvendi i Jashtëzakonshëm i FVK-së, aprovohen ndryshimet e statutit

Të shtunën, 15.10.2022, u mbajt Kuvendi i Jashtëzakonshëm i Federatës së Volejbollit të Kosovës, ku morën pjesë 48 delegatë, nga 63 sa janë në total. Të pranishmit unanimisht aprovuan ndryshimet në statutin e FVK-së dhe aktet tjera normative.