FVK arrin marrëveshje sponsorizimi me kompaninë Vlera Sport

FVK
0 0
Read Time26 Second
Presidenti i FVK-së, Bahri Gjinovci dhe pronari i kompanisë “Vlera Sport”, Faton Paqarada kanë nënshkruar marrëveshjen e sponsorizimit sot.
Presidenti Gjinovci priti në zyrën e e FVK-së Paqaradën ku, pas një bashkëbisedimi rreth mbarëvajtjes së bashkëpunimit në të ardhmen, nënshkruan kontratën sponsorizuese.
“Vlera Sport” është kompani e veshjeve sportive dhe gjendet me lokacion në Rrugën Nënë Tereza, Fushë Kosovë, e cila ka vendosur të kontribojë në volejbollin kosovar duke qenë partner zyrtar i FVK-së.
FVK falenderon “Vlera Sport” për mbështetjen dhe gatishmërinë për bashkëpunim.
May be an image of 2 people, people standing and indoor

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

LAJMI I FUNDIT: DONALD SUXHO PËRZGJEDHËS I KOSOVËS U17 (vajzat)

Në mbledhjen e vet të rregullt Bordi i FVK-së i kryesuar nga presidenti Bahri Gjinovci, ka marrë vendim që ish-kapiteni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në volejboll, Donald Suxho, të emërohet përzgjedhës i Kombëtares U17 te vajzat. Suxho që njëherit është në mesin e volejbollistëve më të mirë shqiptarë […]