Superliga A, meshkujt: Rezultatet dhe tabela pas xhiros së tetë

FVK
0 0
Read Time28 Second
Skenderbeu është lideri i ri i tabelës së Superligës A, meshkujt, derisa ka parakaluar Pejën në renditje për të rrëmbyer pozitën e parë.
Senderbeu kryeson me 17 pikë, pasi këtë xhiro mposhtën G.E Therandën, ndërkohë që Peja u mposht nga Drita.
“Intelektualët”, në anën tjetër, kanë vetëm një pikë më pak në pozitën e dytë, të cilën e ndajnë me pejanët.
Ferizaj vjen në pozitën e katërt me 15 pikë, ndërsa G.E Theranda pozicionohet në vendin e pestë me pesë pikë. Luboteni mbetet në pozitën e fundit me tre pikë.
May be an image of 1 person and text
May be an image of one or more people and text

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FVK arrin marrëveshje sponsorizimi me kompaninë Vlera Sport

Presidenti i FVK-së, Bahri Gjinovci dhe pronari i kompanisë “Vlera Sport”, Faton Paqarada kanë nënshkruar marrëveshjen e sponsorizimit sot. Presidenti Gjinovci priti në zyrën e e FVK-së Paqaradën ku, pas një bashkëbisedimi rreth mbarëvajtjes së bashkëpunimit në të ardhmen, nënshkruan kontratën sponsorizuese. “Vlera Sport” është kompani e veshjeve sportive dhe […]