PARAQITJE E MIRË E PRISHTINA VOLLEY M

FVK
1 0
Read Time29 Second

GIO Strumica🇲🇰 – Prishtina Volley M🇽🇰 3:1
21:25,25:20,25:20,25:20

Prishtina Volley ka zhvilluar ndeshjen e dytë në kuadër të Kupës Ballkanike për klube kundër ekipit nikoqir GIO Strumica. Ekipi nga Prishtina i udhëhequr nga trajneri Xhavit Kajtazi e ka nisur mjat mirë ndeshjen duke e fituar setin e parë me rezultat 25:21, mirëpo setat në vazhdim nuk ka arritur të vazhdoj me të njëjtin ritëm dhe ka humbur që të tre setat me rezultat identik 20:25.
Me këtë ndeshje ekipi nga Prishtina e ka përmbyllur pjesëmarrjen në këtë garë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SUPER KUPA E KOSOVËS 2019 : DIRTA - SKENDERAJ

✖️✖️🏐 SUPERKUPA 2019 🏆 ✖️✖️ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔵 KV DRITA vs KV SKENDERAJ 🔴 ———- 🗓 E mërkurë, 20:00h 📍 Pallati i Rinisë dhe i Sporteve, Prishtinë LIVE – RTK 4 ————— Kampioni KV Drita përballë fituesit të Kupës KV Skenderaj, në sfidën e parë të edicionit të ri. Para xhiros […]