NË FUNDJAVË KAMPIONATI U22 NË BEACH VOLLEY

FVK
0 0
Read Time25 Second

NË FUNDJAVË KAMPIONATI U22 NË BEACH VOLLEY
Fundjavën e parë të korrikut, FVK sjell garën e tretë sivjet të kampionatit në Beach Volley.
Në kalendarin e garave është kampionati i U22, i cili do të zhvilllohet më 3-4 korrik 2021, në Holiday Resort në Sllatinë.
Të drejtë pjesëmarrje kanë të gjithë të lindurit në vitin 2000, apo më të rinjë.
✍? Regjistrimi i hapur deri të enjten më 1 korrik 2021 në ⏰ 16:00.
ℹ️ Link për regjistrim:
https://docs.google.com/…/1I1vlfoDx5HUib…/edit

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

MALISHEVA KAMPION TË KOSOVËS U18

Ka përfunduar sot Kampionati i Kosovës në volejboll për grupmoshën U18. Malisheva në konkurencen e femrave dhe Vëllaznimi në konkurencen e meshkujve kanë arritur të fitojnë titullin e Kampionit të Kosovës 2020/2021, duke mposhtur në finale Dritën, respektivisht Prishtinën. ??KV. MALISHEVA – FEMRAT NËNKAMPION TË SUPERLIGES U18 ?KV. DRITA – […]